Ömer Ersözdan bayan çalışanlarına kutlama
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersözden kutlama.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz’den kutlama. 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebeti ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ömer Ersöz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde görev yapan bayan personeli makamında kabul ederek “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutladı. Ersöz, beraber çalıştığı bayanlara huzur ve mutluluk dolu bir yaşam temenni etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.