Okullar arası voleybol grup birinciliği Konyada
06-09 Mart 2012 Tarihleri arasında Okullar arası Türkiye Voleybol Genç (Bayan-Erkek) Grup Birinciliği Müsabakaları Konyada yapılacak
06-09 Mart 2012 Tarihleri arasında Okullar arası Türkiye Voleybol Genç (Bayan-Erkek) Grup Birinciliği Müsabakaları Konya’da yapılacak. 100. Yıl Spor Salonunda, oynanacak olan Bayanlar müsabakalarına Aksaray, Kayseri, Antalya 2, Karaman, Kırşehir, Konya Mersin 1, Niğde, Yozgat ve Nevşehir takımları mücadele edecek. Erkekler İse; Aksaray, Kayseri, Antalya 2, Karaman, Kırşehir, Konya, Mersin, 1 Niğde, Yozgat ve Nevşehir takımlarının katılımları ile Atatürk Spor Salonunda oynanacaktır. Bay-Bayan 20 takımın mücadele edeceği Voleybol Grup müsabakalarına katılan sporcu idareci ve Sporculara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak başarılar dileriz.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.