Okan bu kez ilk 11’de attı
Toroslar maçı öncesinde oynanan karşılaşmalarda kendine ilk 11'de yer bulamayan Okan Altunbilek, ilk kez ilk 11'de başladığı Toroslar maçını kazandıran isim oldu.
2012-2013 sezonunu ikinci yarısında gittiği Niğde'den transfer edilen Okan, bütün maçlarda sahaya çıkmasına rağmen ilk kez Pazar günü ilk 11'e girebildi. Sezonun açılış maçında sonradan oyuna girip, 2 gole imza atarak iyi bir başlangıç yapan Okan, 4 maçlık suskunluğunun ardından Toroslar maçında gol sevinci yaşadı. Maçın başında kaleci ile karşı karşıya kaldığı pozisyonu kaçırarak saç baş yolduran Okan, 3 puanı getiren golü ile kendini affettirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.