Oğuzhan: Final maçını kaybettik, çok üzgünüz
Mutlak galibiyet için çıktıkları Eskişehirspor maçında hesapta olmayan bir yenilgi aldıklarını ifade eden kaleci Oğuzhan Bahadır, Kaybettiğimiz için çok üzgünüz.
Artık kalan iki maçımızda bizi ligde tutacak puanları almak mecburiyetindeyiz” dedi. Eskişehirspor maçını kazanmak için sahaya çıktıklarını belirten Oğuzhan Bahadır, “Bu maçta tek düşüncemiz galibiyetti. Stresli olmasına rağmen bulduğumuz golle öne geçtik. Fakat bu skor avantajımızı iyi kullanamadık ve hesapta olmayan bir yenilgi aldık. Kaybettiğimiz için çok üzgünüz. Artık kalan Fenerbahçe ve Ankaraspor maçlarında bizi ligde tutacak puanları almak mecburiyetindeyiz. Bunu başaracak gücümüz var. Takım olarak bu maçları kazanıp mutlaka ligde kalacağız” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.