Nefesler tutuldu
Beşiktaşa yenilerek son haftalardaki başarılı performansına son veren Üniversitesporda camia yarın akşam oynanacak Fenerbahçe Ülker karşılaşmasına kilitlendi. Çetinkaya: Kazanmak istiyoruz
BEKO Basketbol Ligi’nde kümede kalmak için yarın Fenerbahçe Ülker ile hayati bir karşılaşmaya çıkacak temsilcimiz Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi’nde nefesler tutuldu. Beşiktaş Cola Turka yenilgisini, yarın seyircisi önünde telafi etmek isteyen sarı-mavililerde karşılaşmanın son hazırlıkları bugün yapılacak ve takım maç saatini beklemeye başlayacak. Yarın 19 Mayıs Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma saat 18:00’de başlayacak. Basketbolseverler karşılaşmayı 5 TL karşılığında izleyebilecek. Temsilcimizde eksik oyuncu bulunmuyor. Alt sıralarda yer alan Aliağa Petkim’in kaybetmesiyle Beşiktaş maçından sonra bir nebze olsun sevinen Üniversitespor, işini şansa bırakmamak için Fenerbahçe karşılaşmasına mutlak galibiyet parolası ile çıkacak. Sarı-mavililer Fener maçından sonra sırasıyla Aliağa Gençlik (D), Telekom, Darüşşafaka (D) lige nokta koyacak. Sarı-mavililer kalan 4 haftada 2 galibiyet alması halinde ligde kalmayı garantileyecek. Geçtiğimiz yıl yaşadığı sıkıntıları bu yıl yaşamak istemeyen sarı-mavililerde yönetim, teknik heyet ve oyuncular kalan maçlara final gözüyle bakıyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.