Mustafa Adaya milli davet
Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Sporcusu Mustafa Ada Karate Federasyonunun 2012 yılı faaliyet programında yer alan Milli Takım Ümit, Genç 21 Yaş altı kategorilerinde 24 Ocak- 3 Şubat 2012 Tarihleri
Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Sporcusu Mustafa Ada Karate Federasyonu’nun 2012 yılı faaliyet programında yer alan Milli Takım Ümit, Genç 21 Yaş altı kategorilerinde 24 Ocak- 3 Şubat 2012 Tarihleri arasında Antalya Kemer ’de yapılacak olan Milli Takım Gelişim Kampı’na ismen davet edildi. Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat, Mustafa Ada’nın Milli Takım Kampına seçilmesinden dolayı memnuniyetini dile getirerek sporcumuza başarılar diledi. 9 yıldır karate sporu ile uğraşan Mustafa Ada, Seydişehir’i ve Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü’nü en iyi şekilde temsil edeceğini belirtti. Verdiği destekler için Seydişehir Belediye Başkanı Sn. Abdulkadir Çat ve antrenörü Ali Buğdaycı’ya teşekkürlerini ve şükranlarını ifade etti. SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.