Murat Türker, ilk kez düdük çalacak
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından, Konyaspor-Kayseri Erciyesspor maçına atanan Manisa bölgesi hakemi Murat Türker, yeşil-beyazlı temsilcimiz ile ilk karşılaşmasına çıkacak
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından, Konyaspor-Kayseri Erciyesspor maçına atanan Manisa bölgesi hakemi Murat Türker, yeşil-beyazlı temsilcimiz ile ilk karşılaşmasına çıkacak. Bugün Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu'nda oynanacak ve saat 16.00’da başlayacak maçta görevlendirilen Manisa Bölgesi hakemi Murat Türker ilk kez Konyaspor maçında düdük çalacak. Türker'in yardımcılıklarını Denizli'den Birol Güldane ve İzmir'den Emre Suna yaparken, maçın dördüncü hakemi Sivas'tan Abdülkadir Bitigen.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.