Mobilyacılar şampiyonluğu kutladı
Amatör 2. Küme Futbol Liginde bu sezon başarılı bir grafik çizerek, bir yıl aradan sonra yeniden 1. Kümeye yükselen Mobilyacılar Sitespor camiası önceki gün akşam şampiyonluk yemeğinde buluştular.
Yemeğe Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Günbaş ile birlikte yöneticiler, sporcular ve çok sayıda site esnafı katıldı. Yemek öncesinde kulübe emeği geçenlere teşekkür plaketi verilirken, yeşil-beyazlı takımın Başkanı Nevzat Özköksal yaptığı konuşmada, “Yemeğimize katılan herkese teşekkür ediyorum. Esnafımızın vereceği destekle, daha iyi yerlere geleceğimizi umuyorum” dedi. Oda Başkanı Mehmet Günbaş da şampiyon sporcuları kutlayarak, “M.Site’nin yeniden 1. Küme’de yer alması mutluluk verici. Umarım başarıların devamı gelir ve Sitespor adını Süper Grup’a yazdırır” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.