Minik raketler madalyaları topladı
Türkiye Tenis Federasyonunun faaliyet takviminde yer alan 12 yaş hafta içi turnuvası Mersin’in Tarsus ilçesinde yapıldı.
Türkiye Tenis Federasyonunun faaliyet takviminde yer alan 12 yaş hafta içi turnuvası Mersin’in Tarsus ilçesinde yapıldı. Geçtiğimiz günlerde Tarsus Tenis kulübünde düzenlenen ve Türkiye genelinden gelen Ferdi ve kulüp sporcuları arasında yapılan 12 yaş hafta içi turnuvası oldukça çekişmeli maçlara sahne oldu. Turnuvanın sonunda Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü sporcularından Esila Kahraman birincilik madalyasını alarak turnuvanın şampiyonu olurken, Yağmur Uluer ise 3. olma başarısını gösterdi. Öte yandan Ankara’da yapılan +13 Yaş Hafta içi turnuvasında ise Konyalı sporcu Mertcan Mermer üçüncü olarak turnuvayı tamamladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.