Metehan Demirelli gelecek vadediyor
Konya Selçuklu Belediyesporun genç futbolcusu Metehan Demirel, bugüne kadar ortaya koyduğu futbolu ile gelecek vaadediyor.
1991 Konya doğumlu olan Metehan Demirelli Konya Türk Telekom’da futbola başladı, Konyaspor genç takımında bir süre oynadıktan sonra, Selçuklu Belediyespor’un genç ve A takımında futbola devam etti. Selçuklu Belediyespor’un Konya Süper Amatör liginde ilk 3’e girmesi nedeniyle, Kırşehir’de yapılacak olan 3. lige yükselme grup maçlarında da takımdaki yerini alacak. Selçuklu Belediyespor antrenörü Sami Özdedeoğlu, Metehan’ın kendileri için önemli bir oyuncu olduğunu ve gelecek vaat ettiğini söyledi. Güçlü fiziği, becerili sol ayağı ile takımına büyük katkı sağlayan Metehan Demirelli, amacının Konyaspor’da oynamak olduğunu söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.