Meslektaşımız Mustafa Özdemir evlendi
Haberdar Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mustafa Özdemir, Mehmet ve Dürdane Açıkgöz çiftinin kızları Reyhan ile hayatını birleştirdi
Haberdar Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mustafa Özdemir, Mehmet ve Dürdane Açıkgöz çiftinin kızları Reyhan ile hayatını birleştirdi. Alaeddin Keykubat Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğün merasimine Özdemir ve Açıkgöz ailelerinin çok sayıda seveni katıldı. Dünür olan Ahmet Özdemir ile Mehmet Açıkgöz, düğünlerine gelen misafirlerini düğün salonu girişinde karşıladı. Gelen davetliler de yeni evlenen çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. Bizde Merhaba Gazetesi olarak meslektaşımıza ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
MUSTAFA ÖZÇELİK
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.