Meram Belediyespor tekvandocuları uğurladı
Antalyanın Alanya ilçesinde yarın başlayacak Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonasına katılacak Meram Belediyesporlu tekvandocular uğurlandı
Antalya’nın Alanya ilçesinde yarın başlayacak Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonası’na katılacak Meram Belediyesporlu tekvandocular uğurlandı. Beyşehirli tekvandocuların da yer aldığı kafileyi tekvando antrenörü Nafiz Çakır ve sporcuların aileleri uğurladı. Antrenör Nafiz Çakır, gazetecilere yaptığı açıklamada, Meram Belediyespor’un 15 sporcu ile müsabakalara katılacağını belirtti. Kafilede Beyşehir’den 10 sporcunun bulunduğunu ifade eden Çakır, şampiyonadan iyi neticelerle döneceklerini vurguladı.
SPOR SERVİSİ
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.