Mehmet Şükriye Sert Ortaokulu 'zıpkın' gibi
2012-2013 eğitim öğretim yılı okullar arası sportif faaliyetler tüm hızıyla sürerken, Mehmet Şükriye Sert Futsal Takımı il birinciliği maçlarında namağlup şampiyon oldu
Başarısını Hatay’da yapılan grup müsabakalarında da devam ettiren M. Şükriye Sert Orta Okulu, yarı finaller için hazırlıklarını sürdürüyor. 26-31 Mart tarihlerinde yapılacak olan müsabakalar için son hazırlıklarını yapan futsal takımına okul yönetimi de büyük destek veriyor. Mehmet Şükriye Sert Orta Okulu, futsalda Türkiye yarı finallerinde mücadele edecek ilk Konya takımı olarak da tarihe geçti.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.