Mehmet Özdilek’den yöneticilere protesto
Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Antalyasporun Kızılcahamam kampına, futbolculara alacakları ödenmediği için katılmadığını söyledi.
Mehmet Özdilek, yaptığı açıklamada, Antalyasporlu futbolcuların geçen yıldan kalan alacaklarının kamp öncesi ödeneceği yönünde söz aldıklarını, ama takımın kampa gitmesine rağmen ödemenin yapılmadığını belirtti. Özdilek, “Futbolculara kamp öncesi paralar ödenecek diye verilmiş sözümüz vardı, ama verilmedi. Bu yüzden ben de kampa katılmadım. Çocuklara mahcup olmak istemiyorum. Yönetimin paraları bugün veya yarın ödemesini bekliyorum. Olaya olumsuz bakmak istemiyorum, hep olumlu bakıyorum. İyi niyetli çabalar var, ama yetersiz” dedi. Özdilek, Başkan Hasan Akıncıoğlu’nun ve diğerlerinin ödemeler için iyi niyetli çalıştıklarını, ama somut bir sonuç olmadığını yineledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.