Masa tenisinde raketler konuştu
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi il temsiliği 2013 faaliyet programında yer alan Büyükler İl Birinciliği müsabakaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü masa tenisi salonunda gerçekleştirildi
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi il temsiliği 2013 faaliyet programında yer alan Büyükler İl Birinciliği müsabakaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü masa tenisi salonunda gerçekleştirildi. Müsabakalarda 18 erkek takımından 56 sporcu 6 bayan takımından ise 18 sporcu olmak üzere toplam 74 sporcu mücadele etti. Dereceye giren ekipler şu şekilde:Erkekler A klansmanı: 1. DSİ-A, 2. Büyükşehir Belediyesi A, 3. Baro Spor, 4.DSİ-B Erkekler B klansmanı: 1.Isparta Yurtspor A, 2.100. Yıl Mah. Ahmet Haşhaş İ.Ö.O, 3.Isparta Yurtspor B,4.Büyükşehir Belediyesi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.