Masa tenisinde öğretmenler günü heyecanı yaşandı
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliği 2013 yılı faaliyet programında yer alan 'Öğretmenler Günü Masa Tenisi Müsabakaları' geçtiğimiz Pazar günü Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi Salonu'nda yapıld
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliği 2013 yılı faaliyet programında yer alan 'Öğretmenler Günü Masa Tenisi Müsabakaları' geçtiğimiz Pazar günü Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi Salonu'nda yapıldı. 5 farklı kategoride 69 erkek 11 bayan olmak üzere 80 sporcunun yarıştığı müsabakalarda öğretmenler grubunda ise 28 öğretme birbirleriyle yarıştı. Müsabakalar sonucunda dereceye giren isimler ise şu şekilde oluştu; Öğretmenler Grubu 1. Ramazan Aşkın 2. Osman Pınar 3. Kamil Ağar
Kırmızı Grup 1. Fatih Erden 2. Mücahit Koyuncu 3. Mustafa Yılmaz Mavi Grup
1. Murat Aladağ 2. M.Ali Akkuş 3. İsmail Demir Yeşil Grup 1. Hamza Alacadağ
2. Tarık Sert 3. Ali Kanbaş Bayanlar Grubu 1. Nadire Es 2. Rukiye Es 3. Pelin Demircioğlu
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.