Masa Tenisinde Kış kupası heyecanı sona erdi
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliği 2013 yılı faaliyet takviminde yer alan 'Kış Kupası Masa Tenisi' müsabakaları 28 Aralık 2013 tarihinde Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi salonunda yapıldı
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliği 2013 yılı faaliyet takviminde yer alan 'Kış Kupası Masa Tenisi' müsabakaları 28 Aralık 2013 tarihinde Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi salonunda yapıldı. 6 bayan 16 erkek toplamda 22 sporcunun katıldığı müsabakalar renkli ve heyecanlı anlara sahne oldu. Müsabakalar sonucunda dereceye giren isimler ise şu şekilde oluştu; Bayanlar: Rukiye Es, Kadriye Çapar, Nadire Es Erkekler: Mustafa Yılmaz, Abdullah Uysal, İbrahim Eke
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.