Makine mühendislerinde Alperenler ipi göğüsledi
Türkiye Makine Mühendisleri Odası Konya Şubesi tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvasında finalde Endüstrigücünü 6-4 yenen Alperenler şampiyon oldu.
10 takımın katıldığı turnuvada önceki akşam 3.’lük, 4.lük ve final karşılaşmaları yapıldı. Şampiyon takıma kupa ve madalyasının verildiği gecede, turnuvanın düzenlenmesinde katkıları olan Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Şefik Bilir’e ve Atiker A.Ş firması yetkililerine de teşekkür plaketi verildi. Yanartaşlar’ı 5-3 mağlup eden Dinamik Mühendisler ise turnuva üçüncüsü oldu. Türkiye Makine Mühendisleri Konya Şube Başkanı İsmail Özkarakaya, turnuvanın oda çalışanları arasındaki birlik beraberliği arttırdığını belirterek, turnuvaya katılanlara teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.