M.M.O. futbol turnuvası başladı
Makine Mühendisleri Odası, üyelere yönelik sosyal etkinlikler kapsamında geleneksel hale gelen halı saha futbol turnuvasının üçüncüsünü düzenledi.
Maçları lisanslı hakemler tarafından futbol kuralları çerçevesinde yönetiliyor. Tüm takımlar Makina Mühendisleri Odası üyelerinden olup yaklaşık 100 Makina ve endüstri mühendisi üyesi turnuvaya katılıyor. Turnuva Selçuk Üniversitesi Kampüs Sosyal Tesislerinde her hafta Pazartesi ve Cuma günleri saat: 20:00-22:30 saatleri arasında puan usulü ile yapılacak yarı final ve final maçları ile son bulacak. Maçlar 3 haftada tamamlanacak ve 3. lük ve final maçları 07.06.2009 tarihinde yapılacak. Turnuvaya katılan takımlar ise şunlar: Kumpas, Alperenler, Fantom, Dinamik Mühendisler, Göktürkler, Termodinamik, Alüminyumspor, Endüstrigücü, Yanartaşlar ve Endüstri.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.