Lider Elazığspor’a saha kapatma cezası
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu son yaptığı toplantısında gündemdeki dosyaları karara bağladı.
Kurul, Torku Şekerspor’un da mücadele verdiği 2. Lig Kırmızı Grupta lider durumda bulunan Elazığspor’a Üyepspor maçında çıkan olaylar nedeniyle ceza verdi. Taraftarların neden olduğu saha olayları nedeniyle Bordo-Beyazlılara 1 resmi müsabakayı tarafsız sahada seyircisiz oynama cezası verilirken, Elazığspor Kulüp idarecisi Serkan Güllü’ye, 70 gün hak mahrumiyeti ve 6 Bin TL para cezası, yönetici Murat Turan’a, 30 gün hak mahrumiyeti ve 4 Bin TL ve yönetici Mehmet Nafis Koca’ya da 30 gün hak mahrumiyeti ve 4 Bin TL para cezası verildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.