Kuntoğlu: Eskişehirspor maçı çok önemli
Konyasporda Bursaspor karşısında alınan 3-0lık mağlubiyet moralleri bozdu.
Zorlu karşılaşmanın ardından kısa bir açıklama yapan Konyaspor Kulüp Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, Bursaspor maçını geride bıraktıklarını söyledi. Kendi evlerinde oynayacakları Eskişehir maçını düşündüklerini ifade eden Kuntoğlu; “Tek düşüncemiz evimizde oynayacağımız zorlu karşılaşmadan 3 puanla ayrılmak. Bu maçta alacağımız sonuç bizim için hayati önem taşıyor “ dedi. Kuntoğlu, UEFA’lı hedefleyen Bursaspor’a da başarılar diledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.