Konyasporun muhtemel 11i
Konyaspor, Bucaspor maçına muhtemelen şu 11 ile çıkacak
Konyaspor, Bucaspor maçına muhtemelen şu 11 ile çıkacak: Pawelek- Tolga, Selim, Erdinç, Abudullah (Muhammet)- Serkan Perez - Gökhan, Recep, Ali Dere- Robak. Konyaspor ile Bucaspor, bugün 6. maça çıkacaklar. İki takım daha önce Süperi ligde 2 ve Bank Asya 1. ligde 5 kez karşı karşıya geldi. Bu maçların 1’ini Konyaspor, 2’sini Bucaspor kazandı. Biri maçta ise eşitlik bozulmadı. İstanbul bölgesi hakemi Serkan Çınar ise, Konyaspor’un bu sezon 2. maçına çıkacak. Çınar, daha önce Rizespor ile deplasmanda oynanan ve 2-2 sona eren maçta düdük çalışmıştı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.