Konyasporun Hollandalı bir taraftarı oldu
Konyasporun kamp yaptığı Belek'teki antrenmanlarını yakından takip eden Hollandalı 11 yaşındaki Stefan, yeşil-beyazlıları çalışmalarda yalnız bırakmadı
Konyaspor’un kamp yaptığı Belek'teki antrenmanlarını yakından takip eden Hollandalı 11 yaşındaki Stefan, yeşil-beyazlıları çalışmalarda yalnız bırakmadı. Önceki akşam saatlerde gerçekleştirilen antrenmanı da izleyen Stefan’a Konyaspor'un formasını hediye edildi. Bundan dolayı oldukça sevinen Hollandalı Stefan, üzerinden çıkarmadığı formasıyla birlikte bir süre saha etrafında yapılan koşu çalışmasına katıldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.