Konyaspordan Çınar ve yönetimine kutlama
Konyaspor Yönetim Kurulu, TSYD Başkanlığına ikinci kez seçilen Recep Çınar ve yeni yönetime başarı dileğinde bulundu
Konyaspor Yönetim Kurulu, TSYD Başkanlığına ikinci kez seçilen Recep Çınar ve yeni yönetime başarı dileğinde bulundu. Konyaspor Yönetim Kurulu’nun kutlama mesajı şöyle: “Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleştirilen TSYD olağan genel kurul sonrasında yeniden Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şube Başkanlığı'na seçilen Recep Çınar ve yönetim kurulu üyelerini kutluyor, görevlerinde başarılar diliyoruz” denildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.