Konyaspor ve TSYDden kutlama
Konyaspor yönetim kurulu ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şubesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı
Konyaspor yönetim kurulu ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şubesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı. Konyaspor yönetim kurulu adına bir açıklama yapan Basın Sözcüsü Güven Öten, görevlerini en iyi şekilde yapmak adına mücadele veren tüm medya mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Türkiye Spor Yazarları Derneği Konya Şubesi Başkanı Recep Çınar ise camianın içinde görevlerine devam eden tüm gazetecileri kutladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.