Konyaspor Traore diyor
Torku Konyaspor yönetimi, Karabüksporlu Abdou Razack Traore için yeniden nabız yoklamaya başladı.
Karabükspor’un istediği yüksek ücreti indirmesi beklenirken, kiralama formülünün de masada olduğu kaydedildi. Traore için gün sayılırken, Karabükspor ise Konyaspor’dan ikinci transferini gerçekleştirdi. Daha önce kiralanan Recep Aydın’ın ardından, önümüzdeki sezon kadroda düşünülmeyen Kokaloviç’in de Karabükspor ile anlaşmaya vardığı öğrenildi. Elvis Kokaloviç dün yeni takımının Bolu’daki kampına katıldı. Karabükspor’un Hırvat futbolcu için Konyaspor’a ne kadar ödeme yapacağı açıklanmazken, kırmızı-mavili takımın şimdide yeşil-beyazlıların Erzurum Kampına götürdüğü Abdülkerim Bardakçı’yla ilgilendiği öğrenildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.