Konyaspor taraftarı da ‘Bursa kümeye’ demişti
Bursaspor Genel Sekreteri Suat Mutafoğulları, ''Futbolcuların ve tribünlerin aşırı motivasyonu Konyaspor maçında net galibiyet getirdi'' dedi.
Mutafoğulları, yaptığı açıklamada, maçın ilk yarısının 0-0 sona erdiğini, ancak takımın gösterdiği mücadelenin gol ve gollerin sinyalini verdiğini, o nedenle ''gol atamayacakları ve maçı kazanamayacakları'' endişesine hiç kapılmadıklarını belirtti. Konyaspor'un daha önceki sezonlarda sahasında İstanbulspor'a yenilmesiyle Bursaspor'un küme düştüğünü, bu maçta rakip takım tribünlerinin ''Bursa kümeye'' diye tezahürat yaptığını anımsatan Mutafoğulları, bunun da motivasyonlarının yüksek olmasında çok önemli bir etken olduğunu anlattı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.