Konyaspor ‘Futbol Yaz Okulu’ kayıtları başladı
Konyaspor bünyesinde her yıl açılan 'Futbol Yaz Okulu' kayıtları Atatürk Stadyumu 2 Nolu Saha tribün altında bulunan Alt Yapı Soyunma Odası'nda başladı.
1 Temmuz'da başlayacak Futbol Yaz Okulu'nun kayıt ücreti 60 TL olarak belirlendi. Kayıt yaptıran öğrencilere forma ve şorttan oluşan sportif kıyafet verilecek. Konyaspor Futbol Yaz Okululu çalışmalarına 1 Temmuz'da başlayacak. Konyaspor futbol yaz okuluna ilgi gösterilmesi beklenirken, spor yaz okullarında Salih Eken’in önderliğinde beden eğitimi öğretmenlerinin görev yapacağı öğrenildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.