Konyaspor dün tempolu koşu çalıştı
Erzurum’da ilk etap kampını sürdüren Torku Konyaspor’da çalışmalara hız verildi.
Erzurum’da ilk etap kampını sürdüren Torku Konyaspor’da çalışmalara hız verildi. Birinci etap hazırlıklarına Erzurum'da devam eden Torku Konyaspor, dün sabah saatlerinde Erzurum Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde yaptığı ilk antrenman ile lig hazırlıklarını sürdürdü.teknik direktör Aykut Kocaman’ın yönetiminde çalışmalarına hız kazandıran yeşil-beyazlı ekip tempolu koşu ve dar alanda oyun ile çalışmalarını devam etti. Yaklaşık 1 saat süren antrenman açma germe çalışmalarının ardından sonra erdi. Yeşil-beyazlılar akşam saatlerinde günün ikinci antrenmanını yapacak. Torku Konyaspor'lu yöneticiler, Erzurum kampının istedikleri gibi geçtiğini belirterek, takımın gücüne güç kattığını söylediler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.