Konyaspor barbeküde stresattı
Yeni sezon hazırlıklarında ikinci etap kampını Isparta Davraz Sirene Hotelde sürdüren Torku Konyaspor'da, teknik heyet ve oyuncularımız yoğun tempoda devam eden çalışmaların yorgunluğunu akşam antrenmanı sonrasında verilen barbeküde atma fırsatı buldu.
Yeni sezon hazırlıklarında ikinci etap kampını Isparta Davraz Sirene Hotelde sürdüren Torku Konyaspor'da, teknik heyet ve oyuncularımız yoğun tempoda devam eden çalışmaların yorgunluğunu akşam antrenmanı sonrasında verilen barbeküde atma fırsatı buldu. Yemeğe katılan Akkanat Holding Turizm CEO'su Bekir Akkaş bir süre teknik direktör Mesut Bakkal ve antrenörlerle sohbet ederken yeni sezonda başarılar dileğinde bulundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.