Konyaspor Adana Demir'e 1-0 yenildi
Antalya kampının ilk özel maçında Adana Demirspor ile karşılaşan Torku Konyaspor, rakibine 1-0'lık skorla mağlup oldu
Antalya kampının ilk özel maçında Adana Demirspor ile karşılaşan Torku Konyaspor, rakibine 1-0'lık skorla mağlup oldu. Emirhan Hotel Spor Tesisleri'nde oynanan maçın tek golünü Juninho atarken, yeşil-beyazlıların ortaya koyduğu mücadeleci oyun ile lig öncesinde olumlu sinyaller verdi. Torku Konyaspor, Adana Demirspor ile oynadığı karşılaşmanın ilk yarısında Emrullah, Tolga, Ali Turan, Erdinç, Abdülkerim Bardakçı, Serkan Şahin, Şenol Akın, Neca, Ali Dere, Sinan Özkan, Atilla Yıldırım, ikinci yarısında ise Kaya, Tolga (Onur Uğlu), Selim, Erkan Sekman, Muhammet Yürükuslu, İshak Çakmak, Şenol Akın (İsmail Güven), Recep Aydın, Murat Akın, Ortega Deniran, Erdal Kılıçaslan kadrosuyla mücadele verdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.