Konyaspor A2 takımı Karabük karşısında
Konyaspor A2 Takımı, Salı günü oynanması gerekirken olumsuz saha ve hava koşulları nedeniyle ertelenen final grubu 1.hafta maçında bugün deplasmanda Kardemir D.Ç.Karabükspor ile karşı karşıya gelecek
Konyaspor A2 Takımı, Salı günü oynanması gerekirken olumsuz saha ve hava koşulları nedeniyle ertelenen final grubu 1.hafta maçında bugün deplasmanda Kardemir D.Ç.Karabükspor ile karşı karşıya gelecek. Onur Sahası'nda saat 13:30'da başlayacak mücadeleyi Kocaeli'den Alper Çetin, Rahman Kalyoncu, Alparslan Yılmaz hakem üçlüsü yönetecek. Karabük deplasmanında sahaya galibiyet için çıkacak olan genç yeşil-beyazlılar, bugüne kadar oynadıkları maçlarda iyi futbollarıyla göz doldurmuş ve herkesin dikkatlerini üzerlerine çekmeyi başarmışlardı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.