Konyaspor A 2 Takımı Ankaragücü karşısında
A2 Futbol Ligi 4. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Konyaspor bugün deplasmanda Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek
A2 Futbol Ligi 4. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Konyaspor bugün deplasmanda Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek. 13.30’da başlayacak olan zorlu karşılaşmayı Onur Albayrak yönetecek. Albayrak’ın yardımcılıklarını ise Demokrat Özgür Güneş ve Doğukan Hazar Eren yapacak. Bu maçın hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla tamamlayan Yeşil-Beyazlılarda önemli bir eksik bulunmazken, hedef zorlu karşılaşmadan 3 puanla ayrılmak. Öte yandan A2 Ligi 4. Grup’ta bugün oynanacak olan maçların programı ise şöyle: Antalyaspor-Adanaspor, Elazığspor-Kayseri Erciyesspor, Mersin İdmanyurdu-Kayserispor, Ankaragücü-Konyaspor.
SPOR SERVİSİ
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.