Konyaspor 10’u arıyor
Torku Konyaspor’da transfer çalışmaları devam ediyor
Torku Konyaspor’da transfer çalışmaları devam ediyor. Yeşil beyazlılar orta sahaya yapacağı takviye için ofansif yönü güçlü bir isim arıyor. Bu çerçevede görüşmelerin yapıldığı belirtilen Aliaksandr Hleb ve Ianis Alin Zicu ile görüşmeler devam ediyor. Alınan bilgilere göre Barcelona forması da giyen Hleb’in transferinde aşama kaydedildiği ve oyuncu ile büyük oranda anlaşıldığı öğrenildi. Listede ki ikinci isim ise beklmede.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.