Kick-Bokscu Ziya Ak, şampiyonluğa inanıyor
02-03 Mayıs 2009 tarihleri arasında Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılan Kick Boks Konya şampiyonasında Konya Büyükşehir Belediye Spor Kulubü adına katılan Ziya Ak, Full contack ve lowkick branşlarında ringe çıkarak her
16- 21 Haziran 2009 tarihlerinde Selçuklu Belediyesi Uluslar arası Spor ve Kongre Merkezinde yapılacak olan Türkiye Kick Boks Şampiyonası ve 04-09 Ağustos 2009 tarihleri arasında İzmir’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası öncesi iki branşta birincilik elde eden Ziya Ak, “Türkiye Şampiyonalarında Konya’yı ve kulübümü en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Bana destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ve kulüp yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.