Kayserispor hazırlıkları sürüyor
Ligde düşme tehlikesini henüz atlatamayan Konyasporda gözler, Pazar günü deplasmanda, ligin rahat takımlarından Kayserispor ile oynanacak maça çevrildi.
Sivasspor karşılaşmasının ardından iki gün izin yapan yeşil-beyazlılar da Kayseri hazırlıkları dün Tatlıcak tesislerinde gerçekleştirilen yenileme antrenmanıyla başladı.. Bugün sabah kondisyon ve öğleden sonra da teknik-taktik olmak üzere çift antrenman yapacak olan Kartallar, Perşembe günü Kayseri maçının taktik çalışmasını yapacaklar ve Cuma günü de Kayseri’ye gidecekler. Konyaspor’da son çalışma orada gerçekleştirilecek. Konyaspor’da, Sivas maçında sakatlanan Mehmet Çoğum ve Veysel ile Antalya kampında sakatlanan ve son haftalarda takımdan ayrı kalan kaptan Ömer’ini tedavileri sürdürülüyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.