Kartal'ın kart raporu
PTT 1.Lig'de 2012-2013 sezonunun tamamlanan ilk yarısında temsilcimiz 46 sarı, 2 kırmızı kart gördü.
PTT 1.Lig'de 2012-2013 sezonunun tamamlanan ilk yarısında temsilcimiz 46 sarı, 2 kırmızı kart gördü. Ali Turan ve Atilla Yıldırım Torku Konyaspor'da kırmızı kart gören isimler olurken, 4 sarı kart gören Erdal Kılıçaslan, Bilal Aziz Özer, Recep Aydın, Şenol Akın ve Neca Fernandes cezalı duruma düştü. Torku Konyaspor''da oyuncular 17 haftalık sezonun ilk yarısında 46 sarı, 2 kırmızı kart gördü. Kartal'da Ali Turan 3 sarı kart görürken deplasmanda oynanan ve 1-1 berabere sonuçlanan Denizlispor mücadelesinde kırmızı kart ile oyun dışı kaldı. Yeşil beyazlı temsilcimizde kırmızı kart gören diğer isim ise iç sahada 16.haftada oynanan Şanlıurfaspor maçında Atilla Yıldırım oldu. Torku Konyaspor'da 46 sarı, 2 kırmızı kartın dağılımı şöyle: KAYA TARAKÇI (1 sarı kart), TOLGA ÜNLÜ (3 sarı kart), ŞENOL AKIN (4 sarı kart), ERDAL KILIÇASLAN (4 sarı kart), BİLAL AZİZ ÖZER (4 sarı kart), SİNAN ÖZKAN (3 sarı kart), NECA FERNANDES (4 sarı kart), RECEP AYDIN (4 sarı kart), ALİ TURAN (3 sarı-1 kırmızı kart), İSHAK ÇAKMAK (2 sarı kart), SERKAN ŞAHİN (2 sarı kart), MUHAMMET YÜRÜKUSLU (1 sarı kart), ERKAN SEKMAN (1 sarı kart), ERDİNÇ YAVUZ (3 sarı kart), ALİ DERE (2 sarı kart), ALİ ZİTOUNİ (1 sarı kart), ABDÜLKERİM BARDAKÇI (1 sarı kart), ATİLLA YILDIRIM (1 kırmızı kart).
merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.