Kartalın attığı 14 golde 7 futbolcunun imzası var
Konyaspor, 16 haftalık ilk yarı maçlarında rakip filelere toplam 14 gol attı
Konyaspor, 16 haftalık ilk yarı maçlarında rakip filelere toplam 14 gol attı. Gollerin 7'si ilk yarı, 7'si ikinci yarı atılırken, takımda en golcü isim 4 gol atan Robak olurken, kendisini 3 gol ile Recep Aydın takip etti. Konyaspor’da en golcü isim 2'si penaltıdan Ç.Rizespor'a olmak üzere Sakaryaspor ve İstanbul Güngörenspor maçlarında toplam 4 gol atan Polonyalı oyuncu Marcin Andrzej Robak oldu. Sakaryaspor, Gaziantep Belediye ve Göztepe A.Ş. maçlarında 3 gol atan Recep Aydın, en golcü ikinci ismi olurken, kendilerini Denizlispor ve İstanbul Güngörenspor karşılaşmalarında 2 gol atan Gökhan Emreciksin ve Karşıyaka ile Akhisar Belediye Gençlik ve Spor maçlarında temsilcimizin 2 golünü kaydeden takım kaptanı Erdinç Yavuz izledi. Kartal’da, ayrıca Ali Dere Göztepe’ye, Serbay Yağız Denizlispor’a ve Selim Ay’da Boluspor’a attıkları gollerle takıma katkı da bulundular.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.