Karatay'da Turnuva heyecanı başlıyor
Karatay Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği Resmi Kurumlararası Futbol Turnuvası'nın buyıl 13.'sü düzenlenecek.
Karatay Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği Resmi Kurumlararası Futbol Turnuvası'nın buyıl 13.'sü düzenlenecek. Karatay Belediyesi 13.Bahar Futbol Turnuvası 29 Nisan Pazartesi günü saat 17.00'de yapılacak açılış maçıyla başlayacak. Turnuvada toplam 34 takım mücadele edecek. Karşılaşmalar 6 grupta tek devreli lig usulüne göre oynanacak. Konuyla ilgili olarak gazetemiz Spor Yazı İşleri Müdürü Recep Çınar'ı ziyaret ederek bilgi veren Karatay Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Aydın Yıldırım, “ Belediyemizin gelenkesl hale getirdiği Kurumlararası Bahar Futbol Turnuvası'nın bu yıl 13.'sünü düzenleyeceğiz. Her yıl büyük katılımın ve yoğun ilginin olduğu turnuvaya bu yılda aynı şekilde yoğun bir ilgi var. Katılımın böyle olması belediyemizi sevindirdi. İnşallah herkesin hoş vakit geçirdiği bir orfanizasyon olur. Tüm Konyalıları bu turnuvayı izlemeye davet ediyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.