Karapınarlı wushucular Milli Takıma davet edildi
20-22 Mart 2013 tarihleri arasında Sakarya'da yapılan wushu geleneksel ve modern taolu Türkiye Şampiyonasında Karapınar'dan sekiz sporcu mücadele etti
Dörder stilde yarışan sekiz sporcu 13 Türkiye şampiyonluğu. 10 Türkiye ikinciliği, 5 Türkiye üçüncülüğü olmak üzere toplam 28 madalya kazanarak tarihi bir başarıya imza attı. Yarıştığı tüm branşlarda başarılı olan Mehmet Keskin ve Zehratullah Varlı milli takıma seçilerek wushu taoluda milli takıma seçilme başarısını gösterdi. Sporcularımız Romanya'da yapılacak olan Geleneksel Avrupa Wushu Şampiyonasında ülkemizi temsil edecekler.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.