Karapınar Esnafspor görev bölümü yaptı
Konya 1.amatör küme takımlarından Karapınar Esnafspor da yeni yönetim kurulu görev bölümü gerçekleştirdi.
Kulüp lokalinde bir araya gelen Esnafspor yönetim kurulu çalışmalar hakkında bilgi verdi. Amaçlarının amatör spor ruhunu yaşatmak olduğunu söyleyen kulüp başkanı Ali Küpeli, “Gençlerimize spor yaptırmanın amacındayız. Bunun yanında başarılı olmayı arzuluyoruz. Tamamen amatör olarak mücadele ettiğimiz kategorilerde yapacağımız çalışmalar ile başarıya ulaşmayı umuyoruz” dedi. Esnafspor da yönetim kurulunda görev dağılımı şu şekilde oluştu. Başkan Ali Küpeli, Başkan yardımcıları, Adem Ak ve Şakir Emekli, Muhasip üye Bülent Küpeli, Genç takımlar sorumlusu Mustafa Çorakçı, Genel Kaptan Süleyman Ulusoy, Futbol Şube sorumlusu Fahri Sağlık, Tesis sorumlusu Mustafa İnci, Basın Sözcüsü Yavuz Selim İnci.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.