Karapınar Belediyespor'da şampiyonluk coşkusu
Süper grupta şampiyonluğunu geçen hafta ilan eden ve BAL ligine yükselen Karapınar Belediyespor, son maçında Derespor'u yenerek şampiyonluğunu kutladı.
Süper grupta şampiyonluğunu geçen hafta ilan eden ve BAL ligine yükselen Karapınar Belediyespor, son maçında Derespor'u yenerek şampiyonluğunu kutladı. En yakın rakibi Beyşehir Belediyespor'a 7 puan fark atan yeşil siyahlı takımın son maçını, Garnizon Komutanı Topçu Albay Ali Ayhan Kızıl, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, Başkan Yardımcısı Duran Karagöz, daire amirleri ve sivil toplum kuruluş temsilcileri de izledi. Kulüp Başkanı Ahmet Çelebi, şampiyonluğun Karapınar'a yakıştığını belirterek, belediye başkanının desteği ile BAL ligine yükseldiklerini bildirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.