Karapınar Belediye şampiyonluk istiyor
Futbol Birinci amatör Küme A grubunda mücadele eden ve Süper Gruba yükselmeyi garantileyen Karapınar Belediyespor ligi şampiyon olarak tamamlamak istiyor
Karapınar Belediyespor Genel Kaptanı Mithat Korkusuz, Pazar günü oynanacak Derespor karşılaşmasını kazanacaklarını ve ligi şampiyon olarak kapatacaklarını söyledi. Hiçbir karşılaşmanın kendilerini ilgilendirmediğini söyleyen Genel Kaptan Korkusuz, “Süper gruba çıkmayı garantiledik. Bizden sonra ikinci takımın kim olacağı bizi hiç ilgilendirmiyor. Pazar günü taraftarımız önünde 3 puanı alıp işimize bakacağız. Kimseyi düşünmeyiz” dedi. Gruplarının son derece zevkli ve çekişmeli geçtiğini belirten Korkusuz,” Ligin başında kendimizi dev aynasında görmenin cezasını çektik. Ancak toparlanıp süper gruba yükselmeyi başardık. Misafir olduğumuz 1.amatör kümeye de bir türlü ısınamamıştık. İşin doğrusu bulunduğumuz yeri çok yadırgadık. Ligin son haftasına da çeşitli sürprizlerle gireceğiz. Yapacağımız son karşılaşmada taraftarlımıza 3 puan hediye edeceğiz. İkinci takımın kim olacağı bizi hiç ama hiç ilgilendirmiyor. Derespor karşılamasını kesinlikle kazanacağız” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.