Karaman: Son finalle işi bitirmek istiyoruz
Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman, bu hafta sonunda en önemli maçlarına çıkacaklarını anlatarak, Son finali oynayıp işi bitirmek istiyoruz.
Kendi sahamızda oynayacağımız maçta avantajımızı kullanıp, maçtan sonra seyircimizle kucaklaşmak istiyoruz” şeklinde konuştu. Karaman, bu hafta sonunda diğer sonuçlara göre ligin son şeklini alabileceğini vurgulayarak, “Bizi diğer maçlar ilgilendirmiyor. Önümüzde iki maç var. Her şey kendi elimizde” dedi. Öte yandan, başkent ekibinin, Cemal Aydın Spor Kompleksi’ndeki antrenmanına tüm oyuncular katılırken, sakatlıkları süren Igleisas, El Yasa ve Ceyhun takımdan ayrı koşu yaptı. Bu üç oyuncunun durumunun maç günü belli olacağı belirtildi. Bu arada Ankaragücü’nün Denizlispor maçı hazırlıklarını, kulübün onursal başkanı Cemal Aydın da izledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.