Karafırtınalar: 4 transfer daha yapmamız gerekiyor
Yeni sezon hazırlıklarına yarın başlayacak olan Bucasporun teknik direktörü Sait Karafırtınalar, Oyun felsefemize uygun, 4 transfer daha yapmamız gerekiyor dedi
Karafırtınalar, yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarına yarın kendi tesislerinde başlayacaklarını, daha sonra 10 Temmuz’da Nevşehir ve 23 Temmuz’da da Bolu Gerede’de kamp yapacaklarını söyledi. Gerede kampının 3 Ağustos’a kadar devam edeceğini kaydeden Karafırtınalar, daha sonra İzmir’e döneceklerini ve hazırlıklarına burada devam edeceklerini belirtti. Karafırtınalar, hazırlık döneminde denenmeye gelecek oyuncularla birlikte toplam 30 kişilik kadroyla çalışacaklarını ifade ederek, şunları kaydetti: Yeni sezon için ilk çalışmalarını bugün yapacaklarını belirten Karafırtınalar, çoğunluğu yabancı statüsünde olan, tavsiye edilen oyuncuların, A takımdan ayrı olarak çalışacağını, bu oyunculardan beğenilen olması halinde sözleşme imzalanabileceğini sözlerine ekledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.