Judoda Konya birincileri belli oldu
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Judo İl Temsilciliği'nin 2014 yılı faaliyet programında yer alan Gençler Judo İl Birinciliği Müsabakaları'nda dereceye girenler açıklandı.
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Judo İl Temsilciliği'nin 2014 yılı faaliyet programında yer alan Gençler Judo İl Birinciliği Müsabakaları'nda dereceye girenler açıklandı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Judo Salonunda 19 Ocak'ta yapılan müsabakalar, yaklaşık 50 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.
Mücadeleler sonucunda, erkeklerde 55 kilogramda Emre Bedir, 60 kilogramda Bilal Çiloğlu, 66 kilogramda Semih Karaman, 73 kilogramda Sefa Küçük birinci oldu. Bayanlarda ise 63 kilogramda Sevilay Kaplan birinciliği elde etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.