İstiklal istikbal vadediyor
Okullar arası yıldızlar futbol devam ediyor. İskiklal Okulu futbol takımı, 2013-2014 okullar arası müsabakalarda yıldızlar turnuvasında guruplar ve çeyrek final maçlarında büyük bir başarıya imza atarak yarı finallere katılmayı garantiledi.
Okullar arası yıldızlar futbol devam ediyor. İskiklal Okulu futbol takımı, 2013-2014 okullar arası müsabakalarda yıldızlar turnuvasında guruplar ve çeyrek final maçlarında büyük bir başarıya imza atarak yarı finallere katılmayı garantiledi. Bundan önce oynadığı dört maçta Selçuklu İhsan Dede İmam-Hatip Ortaokulunu, İsa Can Bezirci Ortaokulunu, Mustafa Necati Ortaokulunu ve Osman Gazi Ortaokulunu farklı skorlarla yenerek yarı finale çıktı. Gelecek vaadeden oyuncu kadrosuyla dikkat çeken İstiklal İlkokulu futbol takımının bu başarısı okul çevresinde büyük bir sevinçle karşılandı. Kadrosunda amatör kulüplerde ve Konyaspor altyapısında forma giyen oyuncuları da barındıran İstiklal'in yıldız oyuncularından bazılarına amatör kulüplerden teklif geliyor. Okul Müdürü Muhammed Acıyan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Arife Uğurlu’yu arayan bazı kulüpler, futbolcuları kendi takımlarında değerlendirmek istediklerini belirterek görüşmelerde bulunuyorlar. İyi bir kadro oluşturduklarını bildiren Müdür Muhammed Acıyan, yarı final maçlarında başarılı bir performans ortaya koyacaklarını ve finale çıkacaklarını sözlerine ekledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.