İmzalar sahada atıldı
Torku Konyaspor’dan Konya Anadolu Selçukluspor’a kiralık olarak gönderilen oyuncular Abdülkerim Bardakçı ve İsmail güven’in sözleşmeleri Konyaspor A2 takımının 1461 Trabzon’u konuk ettiği karşılaşmanın dev re arasında atıldı.
Torku Konyaspor’dan Konya Anadolu Selçukluspor’a kiralık olarak gönderilen oyuncular Abdülkerim Bardakçı ve İsmail güven’in sözleşmeleri Konyaspor A2 takımının 1461 Trabzon’u konuk ettiği karşılaşmanın dev re arasında atıldı. Başkan Ahmet Şan ve Mehmet Günbaş kısa bir sohbetin ardından imzaları atarak oyuncuların Konya Anadolu Selçukluspor’a geçişini resmileştirdiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.