'İlk altıya gireceğimize inanıyorum'
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, lider Kayseri ekibini sahalarında mağlup etmenin sevincini yaşadıklarını ifade etti.
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, lider Kayseri ekibini sahalarında mağlup etmenin sevincini yaşadıklarını ifade etti. İyi bir oyun sonunda maçı kazandıklarını kaydeden Tütüneker, "Son iki haftadan beri yükselişteyiz. İlk altıya kalmak için mücadele veriyoruz. Kalan haftalarda 2-3 galibiyet alırsak ilk altıya gireceğimize inanıyorum" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.