İhtiyaca göre Tomas
Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nde geçtiğimiz hafta oynanan Olin Edirne maçında sakatlan oyuncu Tomas Delininkaitis’in durumunun iyiye gittiği öğrenildi.
Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nde geçtiğimiz hafta oynanan Olin Edirne maçında sakatlan oyuncu Tomas Delininkaitis’in durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Oyuncunun bu hafta oynanacak Merisn BŞB maçında ise oyunun durumuna göre sahaya çıkması belenmekte. Yinede oyuncunun fazla zorlanmasını istemeyen teknik heyetin kendisine fazla süre vermeyeceği ve dinlendirileceği tahmin edilmekte.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.